HDMI-SPLITTER-4K60UP - Startech 2-Port HDMI Splitter, 4K 60Hz HDMI 2.0 Video, 4K HDMI Splitter 1 In 2 Out, 1x2 HDMI Display/Output Splitter, HDR/HDCP
20in (50cm) Built-in HDMI Cable, Powered via USB or Included Power Supply (HDMI-SPLITTER-4K60UP) - Video/audio splitter - desktop
8 in stock